مرجع مقالات رسمی طراحی اپلیکیشن

سئو نرم افزار برای اپ استور ها (ASO) چه می‌باشد؟

سئو نرم افزار برای اپ استور ها (ASO) چه می‌باشد؟
ASO با اسم های بازاریابی اپ استورها و سئوی نرم افزار های تلفن همراه نیز شناخته می گردد. انگیزه اصلی ASO بهبود رنک نرم افزار‌های تلفن همراه در اپ استورها (آیتونز، گوگل پلی و ویندوز استور) هست. به بیانی دیگر،

« ASO به گروه ای از تکنیک ها گفته می‌گردد که مقام نرم افزار را در موتورهای کاوش بهبود می بخشد و در فیض معیار دانلود آن بالا می‌رود ».نسبتاً تمام وقت ها انگیزه اصلی ASO ارتقاء واحد سنجش دانلود نرم افزار ها میباشد. هدف ها دیگر میتواند دربرگیرنده مورد ها تحت بشود:

شناساندن مارک
به چنگ آوردن عیب گیری و ریت مثبت برای نرم افزار‌ها
برقراری رابطه خوب مخاطبین با نرم افزار
از لحاظ کارکرد، بهینه سازی و ASO در مورد ها اکثری با هم شباهت دارا‌هستند. اپ استورها در واقع نوعی موتور جستجوی محدود میباشند که کاوش در آنها به دست اندرکاران تحت بستگی دارااست:

جستن ریلکس محتوا
ایندکس شدن
الگوریتم‌های رنک نرم افزار (کیفیت اپ، طراوت، رنک مارک، ایده ها یوزرها)
به عبارتی‌طور که مشاهده میکنید، این فاکتورها در تکنیک‌های seo موتور های کاوش نیز یافت میگردند. به‌دنبال طریق seo اپلیکشن برای اپ استورها را برای شما شرح میدهیم.

شیوه seo اپلیکشن برای اپ استور ها (ASO)
1.شیوه پیداکردن کلید کلمه و واژه مطلوب برای seo نرم افزار


یکی مهمترین جنبه‌های بهبود رنک نرم افزار و seo نرم افزار برای اپ استورها گزینش کلیدواژه‌ها میباشد. در فیض، تکنیک‌های شما برای انجام ASO بایستی با گزینش کلیدواژه‌های مطلوب برای نرم افزار مقدمه شود.

ایده برای کلیدواژه های اپ استور ها
برای آغاز، کارایی نمایید که دست کم 50 کلیدواژه برای نرم افزار خویش پیدا نمائید. برای این فعالیت میتوانید از ابزارهایی استعمال فرمایید که برای نرم افزار شما کلیدواژه توصیه میدهند. خبر خوب این میباشد که اضافه این ابزار‌ها بدون پول می باشند. ابزارهایی مانند Google Keyword Planner و Appkeywords.io آیتم‌های قابل قبولی میباشند.

به خیال و خاطر داشته باشید که کلیدواژه‌های شما می بایست با اپلیکیشنتان دارای ربط باشند. هیچوقت وسوسه نشوید که از کلیدواژه‌هایی به کارگیری فرمایید که بسیار پرطرفدار میباشند اما با اپ شما دارای ارتباط نیستند. به خیال داشته باشید که شما در ادامه این می باشید که نهایتا یوزرها اپ شما‌را دانلود نمایند و از فعالیت با آن لذت ببرند.

آیا می دانستید لغات مستعمل در بخش نظرها یوزرها در موتور جستجوی اپ استورها ایندکس می گردند؟ به همین استدلال میباشد که بازبینی بخش ایده ها یوزرها جای قابل قبولی برای یافتن کلیدواژه میباشد چون در‌این بخش میتواند با آن چه در ذهن یوزرها می‌گذرد آشنا گردید.

کلیدواژه های خویش را سئو نمائید
حالا که تیم‌ای از کلیدواژه‌های دارای ارتباط را گردآوری کرده‌اید، فعالیت بعدی این میباشد که یک استراتژی برای غربال کردن کلیدواژه‌ها و گزینش شایسته ترین‌ها پیاده فرمایید. برای این‌فعالیت نیز میتوانید از ابزارهای مو جود استعمال نمائید و ترازو محبوبیت و رنج کلیدواژه‌ها را بسنجید. در مجموع 25 کلیدواژه برای نرم افزار خویش تعیین نمائید.

برای یک نرم افزار نو از کلیدواژه‌هایی به کار گیری نمائید که واحد سنجش مشقت آنها ذیل باشد. این کلیدواژه‌ها به شما امداد می نمایند تا مقام اول خویش را ثبت نمایید. در مرحله‌ی بعدی از کلیدواژه‌هایی به کارگیری فرمایید که معیار مشقت آنها طولانی تر میباشد اما محبوبیت بالاتری دارا‌هستند.

2. شایسته ترین منزلت کلیدواژه در seo نرم افزار


اینک که شما کلیدواژه‌های خویش را تعیین کرده و آن‌ها‌را سئو کرده‌اید، مرحله‌ی بعدی این میباشد که‌این کلیدواژه‌ها را در جای مطلوب قرار دهید.

یکسری بخش متادیتا موجود هست که شما می بایست کلیدواژه‌های خویش را در آن جا قرار دهید.
برچسب ها: طراحي اپليكيشن فروشگاهي در مشهد ,

[ بازدید : 11 ]

[ سه شنبه 13 اسفند 1398 ] 13:16 ] [ علی پور ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]