مرجع مقالات رسمی طراحی اپلیکیشن

اکوسیستم نرم افزار تلفن همراه

 طراحي اپليكيشن فروشگاهي در مشهد

10- عدم ارسال آدرس اینترنتی فردی‌سازی گردیده
اکثر بازاریاب‌ها به محض عرضه‌ی نرم افزار به بازار، یک نشانی اینترنتی تبلیغاتی ارسال مینمایند. نیاز به اعلام کردن وجود ندارد که در‌این پست الکرونیکی می بایست همگی‌ی داده ها مهم در رابطه نرم افزار ذکر شود، البته یک مقاله مهم که اکثری از بازاریاب‌ها از آن غافل میگردند، فردی‌سازی پست الکرونیکی میباشد. براین اساس، قطعا اسم گیرنده‌ی نشانی اینترنتی را در متن نشانی اینترنتی‌تان ذکر فرمائید. و مطمئن گردید که اسم او‌را درست نوشته‌اید. قطعا این موردها را در پست الکرونیکی‌تان ذکر نمائید:

اسم نرم افزار، بها، و تجهیزات آن
لینک و پیوند آن در بازار اپ
لینک و پیوند به ویدئوی معرفی و ایده ها یوزرها
پیوند به رپورتاژهای خبری نرم افزار

11- عدم ترغیب استفاده کننده به اشتراک‌گذاری
شاید هنوز یادتان باشد که آن اوایل بخش اعظمی از یوزرها کانال‌های اجتماعی پیروزی و امتیازات خویش در بازی‌ها و نرم افزار‌های گوناگون را در فیسبوک و دیگر کانال‌های اجتماعی منتشر می‌کردند. البته به لحاظ می رسد که فعلا آن زمان پیشین، و یوزرها عشق و علاقه‌ی چندانی بدین فعالیت ندارند. به این ترتیب، اینکه تنها یک دکمه اشتراک‌گذاری در کانال‌های اجتماعی را درون نرم افزار‌تان بگذارید و امیدوار باشید یوزرها آن را لمس نمایند، چندان پیروز نخواهید بود. به همین خیال و خاطر، استفاده کننده بایستی از این زمینه، یعنی اشتراک‌گذاری در کانال‌های اجتماعی، نفعی پیروز شود. پس به استفاده کننده هدف و مشوق دهید تا ترغیب شود کاری که می خواهید را انجام دهد.

 

توده‌بندی
اکوسیستم نرم افزار تلفن همراه دائما در درحال حاضر تغییر‌و تحول میباشد و بازاریاب‌ها می بایست از این تغییرات با خبر باشند. از این ایرادات رایج که اکثر اوقات نیز نادیده گرفته میشوند خودداری کنید تا اقبال پیروزی نرم افزار‌تان ارتقا یابد. می توانید یک بررسی‌لیست صحیح نمایید و در هر مرحله آن را در اختیار گرفتن فرمایید. بایستی بفهمید که مخاطب‌تان به چه چیزهایی اهمیت میدهد و در ازای نظرها و بینش‌های وی پاسخگو باشید. ارائه منظم ورژن‌های به روز امداد می نماید که مشتریان‌تان را مراقبت نمائید و نگذارید سراغ رقبای‌تان بروند. در بازاریابی نرم افزار، همگی‌ی نکات کوچک مهم‌اند.

برچسب ها: طراحي اپليكيشن فروشگاهي در مشهد ,

[ بازدید : 14 ]

[ شنبه 17 اسفند 1398 ] 10:17 ] [ علی پور ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]