مرجع مقالات رسمی طراحی اپلیکیشن

اینترنت نرم افزار (Webapplication):

طراحي اپليكيشن فروشگاهي در مشهد

می اقتدار خاطرنشان کرد که تاکید تارنما بر محتوا می‌باشد البته اینترنت نرم افزار بر فعالیت و تعامل توکل دارااست.

تعریف و تمجید مختصر و کوتاهی را درباره‌ی سایت و اینترنت نرم افزار داشته باشیم و امیدوارم در آخر بتوانید برداشتی اثرگذار از تفاوت وبسایت با اینترنت نرم افزار چه می باشد داشته باشید و در چهره نیاز به پند و اخذ داده ها اضافه از نصیب تماس با ما با کارشناسان رهام اینترنت تماس بگیرید.


وبسایت(Website):

وبسایت فضایی میباشد در وب که یک یا این که یک سری برگه را در خویش جا داده میباشد. ساخت سایت یک مقاله را برای همگی بطور یکسان اکران می‌دهد همان گروه از صفحه ها اینترنت متصل بهم میباشد که مشتمل بر یک ورقه اصلی است و معمولا روی یک سرور قرار دارا‌هستند و تحت عنوان گروه ای از داده ها به وسیله یک شخص، تیم یا این که سازمان تنظیم و محافظت می‌شود. وبسایت ها بر محتوا توکل دارا هستند.برای داشتن یک وبسایت الزاما نیاز به نظارت خاصی وجود ندارد و به راحتی می قدرت با نصب یک رئیس محتوا یک وبسایت داشت.


اینترنت نرم افزار (Webapplication):

اینترنت نرم افزار قابل انعطاف افزاری میباشد کاربردی که بوسیله یک مرورگر پشتیبانی می گردد و بعداز تجزیه بررسی و باز بینی یک گروه و معلوم کردن ظریف نقش ها ، عملکردها ، کار گرها و روال ها برای آن تیم پباده سازی می‌گردد و قابل ارائه در کانال داخلی و وب هست اساساً مبنی بر محتوا نیستند و در آن ها کارایی مهم هست. اینترنت نرم افزار ها بر مبنای داده و رفتارها توکل دارا‌هستند و بعد از ارزیابی رفتارها و سرویس ها پباده سازی می گردند و ساختاری تعامل پذیر دارا‌هستند. شایان ذکر میباشد که اینترنت نرم افزار در بستر برنامه ذیل کانال فعالیت می‌نماید.


 

تفاوت دوم همان بحث ماهیت فیزیکی و مجازی است که بین سایت و اپلیکیشن وجود دارد. در سایت کاربر آنچه که در محیط نت وجود دارد را میتواند مشاهده کند و از آن استفاده کند ولی در مورد اپلیکیشن باید یک فایل بر روی سیستم بارگزاری شود تا بتواند آن را مشاهده کند. اگر بخواهیم بهتر توضیح دهیم لازم به ذکر است که ما در سایت حتما نیاز به اینترنت داریم و نمیشود بدون نت مطلبی را مشاهده کرد ولی در مورد اپلیکیشن همین که یک فایل بر روی سیستم باید بارگزاری شود این یعنی میتوان همراه فایل اطلاعاتی را به صورت آفلاین به سیستم داد که فرد به صروت آفلاین نیز به برخی مطالب دسترسی خواهد داشت.

اپلیکشین موبایل درشیراز

پس می توان گفت که تاکید وب سایت بر محتوا می باشد ولی وب اپلیکیشن بر عمل و تعامل تکیه دارد.

یک وب سایت یک مطلب را برای همه بطور یکسان نمایش می دهد ولی برای مثال، یک وب اپلیکیشن ارتباط با مشتری باتوجه به ویژگی هایی که در اثر تعامل با کاربر کسب کرده، اطلاعات را پردازش می کند و مطلبی را به کاربر نمایش می دهد که مورد نیاز آن کاربر است و به سلیقه، سن، توانایی مالی و جنسیت او بسیار نزدیک است و این مطلب متفاوت با مطلبی است که به یک کاربر دیگر نمایش می دهد.

 

وب سایت ها بر محتوا تاکید می کنند اما وب اپلیکیشن ها بر عملکرد و کارکرد تمرکز دارند. وب سایت، یک مطلب را برای همه به طور یکسان نشان می دهد اما یک وب اپلیکیشن بر اساس تعاملاتی که با کاربر داشته است، اطلاعات را پردازش می کند و به کاربر نمایش می دهد. یعنی مطالب نمایش داده شده برای هر کاربر بر اساس سن، علاقه، جنسیت، و... متفاوت با دیگر کاربران است. یک کاربر برای اینکه بتواند اطلاعات یک وب سایت را مشاهده یا از آن استفاده کند، بایستی حتما به اینترنت متصل شود اما در وب اپیلیکیشن این چنین نیست. تنها یک بار کافی است تا وب اپلیکیشن بارگذاری شود، سپس کاربر می تواند به صورت آفلاین هم به آن دسترسی داشته باشد.

ویژگی های وب اپلیکیشن
1.حفظ یکپارچگی بر روی دستگاه های مختلف
2.ذخیره سازی داده ها روی کامپیوتر یا یک فضای ابری به صورت محلی
3.قابلیت طراحی به زبان های مختلف
4.سرعت، دقت و عملکرد عالی وب اپلیکیشن ها
5.قابلیت خوب اجرا بدون نیاز به نرم افزار جانبی

برچسب ها: طراحي اپليكيشن فروشگاهي در مشهد ,

[ بازدید : 12 ]

[ سه شنبه 20 اسفند 1398 ] 9:38 ] [ علی پور ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]