مرجع مقالات رسمی طراحی اپلیکیشن

پباده سازی نرم افزار حرفه ای

طراحي اپليكيشن فروشگاهي در مشهد


نرم افزار فروشگاهیطراحی اپلیکیشن حرفه ای

در دنیایی که فضای تکنولوژی و دیجیتال،سرشار از نرم افزار ها و اپلیکیشن هاست،طراحی اپلیکیشن ،یکی از وسیع ترین دغدغه افرادیست که می‌خواهند کسب و عمل خود را در‌این صنعت رو به پرورش گسترش دهند.باتوجه به توسعه و گسترش فراوان طراحی اپلیکیشن اندروید و ios پیدا کردن افراد متخصص که بتوانند به خیر اقدام به برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن بپردازند،طاقت فرسا شده است.بخش اعظمی از موسسات گسترش دهنده ی اپلیکیشن ها ممکن است در سال حتی بیش تر از بیست تا سی اپلیکیشن نیز به بازار عرضه کنند. اکثر گجت هایی هم که امروزه ساخت میشوند باید با یک اپلیکیشن کنترل شوند.بسیاری از اسباب خانگی تازه تنها از طریق یک اپلیکیشن بر روی گوشی هوشمند شما قابل کنترل می‌باشند،از این رو در‌این نوشته‌ی‌علمی عملکرد داریم شما را با مراحل ایجاد اپلیکیشن حرفه ای آشنا کنیم به این دلیل که مجموعه ویستا با داشتن دانش فنی و تجربی خود همواره می کوشد که بهترین خدمت را به مشتریان خود ارائه دهد.گروه برنامه نویسی،طراحی و همچنین پشتیبانی ویستا همواره کارایی کرده اند با استعمال از بروزترین متود ها،رضایت مشتریان خود را محافظت کند.چرا اپلیکیشن ؟!

معمولا در زمان روز چند دفعه از اپلیکیشن های متعدد به کارگیری می‌کنید ؟!برای درخواست آژانس،اپلیکیشن تاکسی ! برای درخواست فرآورده،اپلیکیشن فروشگاهی !برای نیاز های حسابداری،اپلیکشین حسابداری!اساسا اپلیکیشن ها تاثیر بسیار زیادی بر روی کسب و کار مختلف و در موضوع های گوناگون نهاده می باشد به این دلیل‌که گوشی های هوشمند غالبا در دسترس کاربران است و در اصل اپلیکیشن های تلفن همراه منجر تعامل هرچه بیشتر کاربران(مشتریان و عرضه کنندگان)میگردد.


شاید برای شما سوال پیش بیاید که چه‌گونه تنها با طراحی اپلیکیشن حرفه ای می توان طولانی تر در دسترس مشتریان باشید! در اینجا بایستی به شما تاثیر اعلان هایی که اپلیکیشن برای کاربر تلفن هوشمند ارسال مینماید را یادآوری کنم. ارسال یک پیام منجر مراقبت ارتباط با مشتری می‌گردد و به او یاداوری میکند که شما همیشه در دسترس هستید که خود از نگاه روانشناسی تاثیر بسیار زیادی بر روی کاربران دارد.


در پی به 4 ادله مهم برای استفاه از این دور و بر بوجود آمده برای توسعه کسب و عمل اشاره میکنیم؛


تلفن هوشمند،بخش جداناپذیر از زندگی افراد

تلفن های هوشمند بخشی از زندگی روزانه مردم شده اند. محال می باشد که فارغ از تلفن هوشمند مان از خانه خارج شویم و در شرایطی که که فراموش کرده باشیم و تلفن خود را به همراه نداشته باشیم ، کل روز کلافه خوا هیم بود و نبود دستیار شخصی خودمان را شم خوا هیم کرد.


دستیار شخصی که فعالیت های روزانه مان را یادآوری میکند ، با اپلیکیشن های حسابداری خرج و مخارجمان را ثبت می کنیم، ماشین کرایه ای آنلاین می گیریم ، از طریق توصیه آنلاین غذا می گیریم و از فروشگاه اینترنتی مورد نیاز خود را سفارش می دهیم.


تمامی این کار ها را می توانیم با تلفن همراه هوشمند و انواع اپلیکیشن موبایل انجام دهیم در حالی که به دیگر کارهای روزانه رسیدگی می کنیم. علاوه بر این محدودیت زمانه و مکان است که با وجود اپلیکیشن های هوشمند در حال از میان رفتن می‌باشند.


با طراحی اپلیکیشن حرفه ای قابلیت بازاریابی در طرز های متنوع فراهم خواهد شد

امروزه صاحبان کسب و کارهایی که به اهمیت وفادارسازی پی برده اند ، یک سری پله از دیگر کسب و عمل ها جلوتر خواهند بود.احتمالا پیش از این با طراحی اپلیکیشن های شرایط محور و خدماتی آشنا شده باشید . اما آیا می دانستید که طراحی اپلیکیشن وضعیت محور میتواند با اهداف بازاریابی و وفادارسازی مشتری نیز یاروهمدم باشد؟


تصور کنید که مشتری شما اپلیکیشن شما را بر روی تلفن همراه هوشمند داشته باشد و در وضعیت مکانی نزدیک به شما باشد اعلان هایی برایش ارسال شود و به او پیشنهادات ویژه ای را ارائه دهد. این می تواند سبب برگشت مجدد مشتری به تیم شما شود و یک طرز بازاریابی برای کسب و عمل شما باشد.


برچسب ها: طراحي اپليكيشن فروشگاهي در مشهد ,

[ بازدید : 12 ]

[ يکشنبه 25 اسفند 1398 ] 11:26 ] [ علی پور ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]